Wieczór panieński w SPA

Wieczór panieński w SPA

Wieczór panieński w SPA

Dzień ślubu jest dla większości kobiet jednym z najważniejszych dni w życiu. Wymarzona suknia ślubna, perfekcyjna fryzura i makijaż, pięknie przystrojona sala pełna gości i oczywiście ten jedyny mężczyzna… Taki obraz pojawia się w kobiecych fantazjach na pewno nie raz. Jednak idealne zaplanowanie tego wyjątkowego dnia wymaga często wielu miesięcy stresujących przygotowań. Im bliżej dnia ślubu tym więcej obowiązków na głowie narzeczonych. W efekcie, na kilka dni przed weselem przyszła panna młoda zamiast radości może odczuwać zdenerwowanie i zmęczenie. Jak przywrócić wewnętrzny spokój oraz uśmiech na twarzy przyszłej panny młodej? Naszą propozycją jest wieczór panieński w SPA.

Jak wygląda wieczór Panieński w SPA

Popołudnie pełne relaksu oraz zabiegów upiększający w towarzystwie najlepszych przyjaciółek z pewnością uszczęśliwi przyszłą Pannę Młodą. W Fizjodiet Medical SPA Katowice sprawimy, że będzie to niezapomniane przeżycie. Odprężający masaż na bazie ciepłego olejku wykonany przy muzyce i blasku świec rozluźni zarówno Wasze ciało jak i umysł.  Natomiast profesjonalne zabiegi kosmetyczne pozwolą Wam się poczuć jeszcze piękniej. Wieczór panieński w kameralnym klimacie naszego SPA jest także doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółkami i omówienia ostatnich szczegółów przed ślubem lub po prostu beztroskiego plotkowania.

Oferta wieczór Panieński

W Fizjodiet przygotowaliśmy dla Was dwie różne oferty na wieczór panieński w SPA. W pakiecie wieczór panieński Katowice  MINI (150 zł/os) przywitamy Was kieliszkiem zimnego szampana oraz fontanną czekoladową z owocami. Następnie będziecie mogły zrelaksować się podczas masażu pleców i odprężającej kąpieli w wannie z hydromasażem, a także zadbać o swoje dłonie (manicure lub pielęgnacja dłoni).  Dodatkowo w pakiecie wliczony jest upominek dla Panny Młodej.

Pakiet Wieczór panieński Katowice STANDARD (200 zł/os)  oprócz poczęstunku w formie czekoladowego fondue i szampana, kąpieli w wannie z hydromasażem, pielęgnacji dłoni lub manicure’u,  zawiera również masaż relaksacyjny tylnej części ciała (plecy, tył nóg) oraz profesjonalny makijaż. Dla Panny Młodej jest również przewidziany prezent w formie zaproszenia do naszego SPA na rytuał. W obydwu pakietach możliwe są również do uzgodnienia dodatkowo płatne opcje, m.in. alkohol czy nocleg w hotelu (sąsiadujemy z dwoma hotelami).

Co po wieczór Panieński SPA?

Po tych kilku godzinach spędzonych w naszym SPA , wypoczęte, szczęśliwe i zrelaksowane będziecie mogły wrócić do domów i już tylko odliczać dni do tej szczególnej daty. Jeżeli jednak relaks w SPA ma być tylko początkiem świętowania, to dzięki naszej  dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, pełne nowych sił będziecie mogły kontynuować wieczór panieński np. bawiąc się do samego rana w klubach.

Przeżyjcie z nami niezapomniany czas!

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy wieczór panieński Katowice!

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice